KONST / Litografier / Litografi 6972395
nr 697 2395
Litografi
signerad, 27x22
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 16 maj 2011
kl 18:01:20
100 kr
300 kr
300 kr
450 kr
400 kr
500 kr
600 kr
600 kr